KROKIDO - z českých dílen do celého světa

Vítejte na stránkách společnosti Krokido, předního výrobce ručně vyráběných dřevěných figurek, klíčenek a magnetů a distributora českých hraček se sídlem v krásném městě Nový Bor, které se nachází v srdci Křišťálového údolí v České republice. Naše řemeslná výroba spojuje tradiční českou výrobu hraček s malířským uměním, kterým je náš region světoznámý. V naší dílně vznikají dřevěné figurky v podobě roztomilých zvířátek, pohádkových bytostí nebo povolání, ale nedílnou součástí je také zakázková výroba.

Jsme přesvědčeni, že každá hračka nebo dekorace by měly být uměleckým dílem a proto klademe velký důraz na originalitu, kvalitu a v neposlední řadě na bezpečnost. Pro naše dřevěné figurky používáme jen to nejlepší bukové dřevo, zaměstnáváme zručné řemeslníky, kteří pečlivě zpracovávají každý výrobek a vdechují mu život. Co však naše výrobky skutečně odlišuje, je jedinečný proces ručního malování. Naše malířky si dávají záležet na každém tahu štětcem a vytvářejí nádherné vzory, které jsou dechberoucí.

Kromě vlastní výroby nabízíme také výběr dřevěných a textilních hraček od nejlepších českých výrobců, malých i velkých, pro něž je jejich práce vášní, která se odráží ve špičkových produktech, které Vám nabízíme.

UKAŽME SPOLU SVĚTU, ŽE POCTIVÁ HRAČKÁŘSKÁ TRADICE MÁ NA TRHU SVÉ MÍSTO!

Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a zaregistrujeme Vás v našem B2B E-shopu, kde uvidíte celý náš sortiment s aktuálními cenami a můžete rovnou zadat online svoji objednávku.

Těšíme se na naši budoucí spolupráci! Váš KROKIDO tým

Do not fill in this field: